6 دلیل برای قایقرانی با قایق بادی

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸:۵۱ ق.ظ

6 دلیل برای قایقرانی حتی برای بعد از تابستان
 بیشتر مردم برای رسیدن به مقصد مورد نظرشان از ماشین و موتور استفاده می کنند یا بصورت پیاده می روند. اما پیدا کردن و رفتن به آن مناطق دیگر خیلی راحت شده و در دسترس همگان است، اگر شما خواهان سفر به مناطقی هستید که هنوز بکر و دست نخورده باشند، چرا قایق بادی را امتحان نمی کنید؟ شما میتوانید مکان هایی را پیدا کنید که تا به حال کسی به آنجا سفر نکرده است. با یک لباس مناسب، شما حتی در زمستان هم میتوانید از قایق سواری لذت ببرید.
 
 6 دلیل ما برای قایقرانی
 
1 : قایق به شما برای پیدا کردن مناطق بکر و بی نقص کمک کند و میتواند شما را به بهترین موقعیت و ساحل منتقل کند. آیا شما یک تازه کار، بر روی آب هستید؟ یا فقط پاهایتان را با آب خیس کردید؟ قایق های ما در کمال امنیت و آرامش به شما کمک میکنند.
2 : شما میتوانید به همراه دوستانتان قایقرانی کنید، درحالی که شناکردن یک ورزش انفرادی به حساب می آید. قایق های دو نفر و به بالای ما به شما این امکان را میدهد که با دوستانتان به یک گردش یک روز بروید و از زیبایی های طبیعت لذت ببرید. همچنین میتوانید همراه خودتان غذا و نوشیدنی برده و یک پیک نیک شاد را بگذرانید.
 3 : قایقرانی یک تمرین و ورزش عالی به حساب می آید. پارو زدن، با فشار آوردن به بدن و دست های شما، به قوی تر شدن عضلات کمک میکند. وقتی نزدیک یک غار یا یک ساحل زیبای شنی در حال پارو زدن هستید، به شما در به آرامش رسیدن و آرام کردن ذهن و روحتان کمک می کند.
4 : برای تمامی سنین یک تفریح به حساب می آید. بچه ها عاشق پارو زدن هستن، همچنین از نزدیک آب بودن لذت می برند. پس شما میتوانید با آنها به یک ماجراجویی بروید.
5 : شما به طبعیت خیلی نزدیک تر می شوید و با آن ارتباط برقرار می کنید. ماهی ها و زندگی های زیر آب به شما یه حس آرامش میدهد و به پاکسازی ذهنتان کمک می کند. بدور از استرس اتومبیل ، ترافیک و دغدغه جای پارک.
6 : قایق های بادی ما نسبت به قایق های فایبرگلاسی و پلاستیکی، از قیمت و کیفیت بهتری برخوردارهستند، که باعث می شود تمام اقشار جامعه از این ورزش و سرگرمی بتوانند استفاده و لذت ببرند.