شناسایی سایت های دروغین

۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰:۰۱ ق.ظ

نمایندگی اینتکس از مشتریان عزیز تقاضا دارد جهت خرید مطمئن به نکات زیر توجه داشته باشند:

- داشتن یک وب سایت هیچ نشانی جهت نمایندگی محصولات هر برندی نمیباشد.

- استفاده از دامنه هایی که پسوند و پیشوند intex دارند دلیل بر نمایندگی بودن محصولات ما نمیباشد، تعداد این دامنه ها بیشمار بوده و تنها ما توانایی نگهداری بخشی از آنها را داریم.

- بالا بودن رتبه با سرچ های مختلف تحت عنوان نفر اول کلمات کلیدی گوگل، دلیلی بر نمایندگی بودن وب سایت نمیباشد چرا که این کار امروزه براحتی توسط پشتیبانان و ارتقاء دهندگان سایت های اینترنتی تحت عنوان سئو با دادن مبلغی انجام میگیرد.

- وب سایت نمایندگی اینتکس باید با قیمت های شرکتی و بروز فعالیت داشته باشد در غیر اینصورت این فروشگاه نمیتواند نمایندگی یا حتی یک فروشگاه اینترنتی باشد.

- قیمتهای دوگانه و ایجاد سایت های مختلف (تعدد سایت) دلیل بر نمایندگی بودن نیست، هر سایت در دنیای مجازی با صرف کمترین هزینه در حدود 50 هزار تومان راه اندازی میشود!

- مراقب کلاهبرداران در زمینه گرانفروشی محصولات بادی و تفریحی باشید، در صورتیکه بهر شکلی از این افراد خریدی را انجام دادید میتوانید جهت شکایات از نماد اعتماد الکترونیکی آنها اقدام کرده و یا برای پاسخگویی بهتر به تعزیرات حکومتی یا به دادسرای جرائم رایانه ای که آدرس های آن در گوگل موجود است اقدام نمایید.