یاماها-yamaha

برند یاماها یک شرکت چند ملیتی ژاپنی می باشد که تولیدات آن از موتور ها و ماشین ها گرفته تا آلات موسیقی و وسایل ورزشی آبی می باشد. به قدری ابزار تولید شده در این شرکت زیاد است که برای توضیح هر کدام نیازمند مقاله ای جداگانه می باشد. از 12 اکتبر 1887 میلادی شروع به فعالیت حرفه ای خود کرده و در سراسر جهان به دلیل کیفیت بسیار بالای خود به شهرت رسیده است. جلیقه های نجات این شرکت بسیار ایده آل می باشند و بهترین گزینه برای استفاده می باشند زیرا تایم مقاومت فوم های داخل آن ها بسیار بیشتر که تا 1 ساعت می باشد و این مدت زمان برای رسیدن تیم های نجات کافی بوده و تراکم داخلی آن از برند های دیگر موجود در بازار بسیار بالاتر است. قیمت ارزان نسبت به کیفیت باعث شده تا مشتریان آن در سرار جهان از برند یاماها راضی بوده و به یکدیگر پیشنهاد دهند.

مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

جلیقه نجات بزرگسال شبرنگ

در زمان قایقرانی در سد و دریاچه یکی از لوازمی که مورد نیاز است تا ایمنی تان را تامین نماید، جلیقه نجات است که در سایز بزرگسال تولید شده، سبک است و از نظر قیمت کاملا مقرون به صرفه می باشد. جنس آن برای استفاده کننده، حساسیت ایجاد نکرده و بهداشتی است. در صورت تمایل می توانید از طریق سایت اینتکس سنتر اقدام نمایید.

قیمت: 100,000 تومان

جلیقه نجات بزرگسال یاماها

جلیقه نجات در سایز بزرگسال که یکی از لوازم مورد نیاز در زمان انجام تفریحات آبی مانند جت اسکی میباشد. سبک و دارای قیمتی ارزان است که اغلب افرادی که قایق بادی خریداری میکنند یک نمونه از این جلیقه ها را سفارش میدهند تا در زمان قایقرانی، ایمنی خود را تامین نمایند. جابه جایی آسانی دارد و در صورت تمایل می توانید از طریق سایت اینتکس سنتر اقدام فرمایید.

قیمت: 140,000 تومان

جلیقه نجات نوجوان حرفه ای یاماها

جلیقه نجات مناسب برای نوجوانان که از نظر وزن کاملا سبک بوده و پیشنهاد می شود یک نمونه از این محصولات را در زمان قایقرانی در سد و دریاچه برای آنان جهت ایجاد امنیت و ایمنی بالا تهیه نمایید. از نظر قیمت کاملا ارزان قیمت بوده که در صورت تمایل از طریق سایت اینتکس سنتر اقدام نمایید.

قیمت: 65,000 تومان